Hallinnon yhteystiedot

Ota yhteyttä, autamme mielellämme!

Hallinnon yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Minna Martikainen 044 521 2159
minna.martikainen@pilkepaivakodit.fi

Strategiajohtaja
Kai Seppälä 0500 504 300
kai.seppala@pilkepaivakodit.fi

Liiketoimintajohtaja
Leena Piipari 040 500 6793
leena.piipari@pilkepaivakodit.fi

Markkinointi- ja viestintäjohtaja
Kirsi Ristaniemi 040 779 3776
kirsi.ristaniemi@pilkepaivakodit.fi

Hallintojohtaja
Mervi Jaakkola 050 589 7089
mervi.jaakkola@pilkepaivakodit.fi

Projektijohtaja
Marja Saarinen 040 757 4056
marja.saarinen@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Uusimaa, Häme ja Kymenlaakso
Merituuli Rein 040 905 2661
merituuli.rein@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Itä-Suomi
Tiina Haapanen 040 456 6996
tiina.haapanen@pilkepaivakodit.fi

 

Aluejohtaja
Keski-Suomi
Jenni Mäkelä 040 457 0564
jenni.makela@pilkepaivakodit.fi

 

Perusopetuksen iltapäivätoiminnan
aluekoordinaattori/Pori

Tanja Kalli 040 905 2624
tanja.kalli@pilkepaivakodit.fi

Kiinteistöpäällikkö
Tommi Sahi 040 771 8567
tommi.sahi@pilkepaivakodit.fi

Laskutus (asiakkaat, varhaiskasvatus- ja iltapäiväkerholaskut) 
Raija Kanerva  040 458 9096
laskutus@pilkepaivakodit.fi

 

Tiedustelut koskien ostolaskuja ja muut talousasiat
ostolaskut@pilkepaivakodit.fi

 

Ostolaskut pdf-tiedostoina
laskut@administer.fi

 

Sähköiset laskutusosoitteet löytyvät täältä.

Talousjohtaja
Sami Karppi 040 566 0350
sami.karppi@pilkepaivakodit.fi

Henkilöstöjohtaja
Reija Ketoja 050 355 6525
reija.ketoja@pilkepaivakodit.fi

Varhaiskasvatusjohtaja 
Mirka Laaksonen 040 594 0554
mirka.laaksonen@pilkepaivakodit.fi

Perusopetuksen iltapäivätoiminnanjohtaja
Nico Silenius 050 321 8483
nico.silenius@pilkepaivakodit.fi

Asiakkuusjohtaja
Riikka Mattsson 040 579 9066
riikka.mattsson@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Pääkaupunkiseutu
Johanna Raski-Pitkänen 040 514 8370
johanna.raski-pitkanen@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Länsi-Suomi

Tuulia Tamminen 040 450 6270
tuulia.tamminen@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Oulu ja Pohjois-Suomi
Sanna Paukkunen 040 450 6304
sanna.paukkunen@pilkepaivakodit.fi

 

Perusopetuksen iltapäivätoiminnan
aluekoordinaattori/Espoo
Piritta Marttila 045 773 48515
piritta.marttila@pilkepaivakodit.fi

Perusopetuksen iltapäivätoiminnan
aluekoordinaattori/Helsinki, Vantaa ja Kirkkonummi
Henna Sandroos 040 905 2662
henna.sandroos@pilkepaivakodit.fi

 

Yhteistyössä

Pilke päiväkodit oy

Toimisto
Rajatorpantie 8 A
01600 Vantaa

Liity sähköpostilistallemme:

Olemme Facebookissa ja Twitterissä!

© Copyright 2018 Pilke Päiväkodit