Hallinnon yhteystiedot

Ota yhteyttä, autamme mielellämme!

Hallinnon yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Minna Martikainen 044 521 2159
minna.martikainen@pilkepaivakodit.fi

Talousjohtaja
Kai Seppälä 0500 504 300
kai.seppala@pilkepaivakodit.fi

Liiketoimintajohtaja
Leena Piipari 040 500 6793
leena.piipari@pilkepaivakodit.fi

HR-johtaja
Sari Mäki-Hakola 040 528 7429
sari.maki-hakola@pilkepaivakodit.fi

Varhaiskasvatusjohtaja  
Suvi Jokinen 040 541 3488
suvi.jokinen@pilkepaivakodit.fi

Projektijohtaja
Marja Saarinen 040 757 4056
marja.saarinen@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Pääkaupunkiseutu
Johanna Raski-Pitkänen 040 514 8370
johanna.raski-pitkanen@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Vanhempainvapaalla
Mirka Laaksonen 040 594 0554
mirka.laaksonen@pilkepaivakodit.fi

Iltapäivätoiminnan koordinaattori/Pori
Tanja Kalli 040 905 2624
tanja.kalli@pilkepaivakodit.fi

Kiinteistöpäällikkö
Tommi Sahi 040 771 8567
tommi.sahi@pilkepaivakodit.fi

Laskutus
Raija Kanerva  040 458 9096
laskutus@pilkepaivakodit.fi

Hallintojohtaja
Mervi Jaakkola 050 589 7089
mervi.jaakkola@pilkepaivakodit.fi

Asiakkuusjohtaja
Riikka Mattsson 040 579 9066
riikka.mattsson@pilkepaivakodit.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Kirsi Ristaniemi 040 450 9115
kirsi.ristaniemi@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Uusimaa, Häme, Kymenlaakso ja Pirkanmaa
Merituuli Rein 040 905 2661
merituuli.rein@pilkepaivakodit.fi

Aluejohtaja
Turku ja Nousiainen

Sanna Vikman 040 7538 785
sanna.vikman@pilkepaivakodit.fi

Perusopetuksen iltapäiväkerhotoiminnan päällikkö
Nico Silenius 050 321 8483
nico.silenius@pilkepaivakodit.fi

Palvelujohtaja, Länsi-Suomi/Omppu-päiväkodit ja Pori
Katja Puska 040 507 0545
katja.puska@pilkepaivakodit.fi

Talouspäällikkö
Carita Orlando 040 544 5519
carita.orlando@pilkepaivakodit.fi

Yhteistyössä

Pilke päiväkodit oy

Toimisto
Vapaalantie 2 B 25
01650 Vantaa

Liity sähköpostilistallemme:

Ota yhteyttä!

Please leave this field empty.

Olemme Facebookissa!